Кандидатура за Администратор

Тук се местят отказани кандидатури
Заключено
Аватар
Slammer
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Юни 2022, 07:10
Bulgaria

Кандидатура за Администратор

Мнение от Slammer »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
1. Име? Мартин
2. Години? 34
3. Живущ в? Гр. Шумен
4. Ник? Slammer
5. Имате ли елементарни познания като админ? От години съм админ и AMX го знам перфектно. Бил съм и LEAD Admin в много сървъри.
6. В кой сървър искате да сте админ? +18 [Dragon Arena] Cs-ParaDise.EU
7. Нещо за връзка? Нямам


SLABICHKA.com ме знае като Like Hoodini, били сме колеги преди доста години.
Знам, че така не се прави да пускам кандидатура, но ако ви трябват стабилни админи аз съм свободен.
В момента съм Full Admin в чужд сървър и нямам грешен бан, може главния да ги пита за мен какъв админ съм, там съм от 2 години. :)
Аватар
DarkKiss
Потребител
Потребител
Мнения: 19
Регистриран на: 29 Яну 2022, 18:59
Bulgaria

Re: Кандидатура за Администратор

Мнение от DarkKiss »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
Играл си 4 мин общо за 2 дни. Мисля,че като си админ и дори LEAD админ знаеш ,че това е несериозно.Много хора идват сега от всякъде и се пробват да станат админи..... веднага ,на секундата.Ти би ли приел някой който е играл 4 мин за 2 дни. Иначе е чудесно ,че нямаш грешен бан.
Поиграй още половин година и според мен,може да ти се даде шанс.
Аватар
Slammer
Потребител
Потребител
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Юни 2022, 07:10
Bulgaria

Re: Кандидатура за Администратор

Мнение от Slammer »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
DarkKiss написа: 05 Юни 2022, 01:10 Играл си 4 мин общо за 2 дни. Мисля,че като си админ и дори LEAD админ знаеш ,че това е несериозно.Много хора идват сега от всякъде и се пробват да станат админи..... веднага ,на секундата.Ти би ли приел някой който е играл 4 мин за 2 дни. Иначе е чудесно ,че нямаш грешен бан.
Поиграй още половин година и според мен,може да ти се даде шанс.
По правила не трябва да си пиша по Кандидатурата, но си казал, че съм играл "4 минути" общо. Нека да обясня. Това не е така защото всички ме виждат и си пускам микрофона, главният е там и ме вижда, че играя от часове. Това което си гледал е, че не е обновено и затова виждат "4 минути" игра. Аз съм опитен Администратор и ако искат моята помощ ще я дам. Знам, че е много рано и ако бях аз също щях да напиша, че е рано. Затова ви разбирам, но последната дума е на Главният.
Аватар
DarkKiss
Потребител
Потребител
Мнения: 19
Регистриран на: 29 Яну 2022, 18:59
Bulgaria

Re: Кандидатура за Администратор

Мнение от DarkKiss »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
ТАКА Е прав си ,но имам право на мнение
Аватар
EKOLOGA
Администратор
Администратор
Мнения: 110
Регистриран на: 04 Окт 2021, 01:09
Местоположение: plovdiv
Обратна връзка:
Bulgaria

Re: Кандидатура за Администратор

Мнение от EKOLOGA »


За да виждате този пост вие трябва да сте регистриран или Donator , за това те молим да си влезнеш във профила или да си направиш регистрация при нас !
Ми да ти кажа не съм те засичал но ако имаш желание посети ни в дискорд там по бързо става комоникацията!

Може да ни намериш на следния линк https://discord.gg/3NsQcMVBSt
Изображение
Изображение

IP: 93.123.16.44:27015

FPS: 10000 (TEN-THOUSAND!)
SITE: www.CS-PARADISE.EU

CS-PARADISE.EU е верига игрални сървъри ориентирана към зрялата аудитория на неостаряващата класика Counter-Strike 1.6

» Уникалена cheat system - НИКАКВИ ХАКЕРИ
» 10000 FPS (ДЕСЕТ ХИЛЯДИ!) - НИКАКЪВ ЛАГ
» Гигабитова свързаност - НАЙ-НИСКИЯТ ПИНГ
» Професионална поддръжка - НАЙ-ЯКИТЕ НАСТРОЙКИ
» Непрестанно обновяване - НАЙ-НОВИТЕ МОДОВЕ

С нас ще преоткриеш CS 1.6 в безкомпромисни сървъри, където честната игра е гарантирана от уникалната ни защита!

ВНИМАНИЕ:
ПРИ НАС СТРЕЛЯТ ДОСТА СИЛНИ ИГРАЧИ!
ДОРИ СРЕД МОМИЧЕТАТА ИМА БРУТАЛНИ
----------------------
Изображение
Заключено

Обратно към “Отказани Кандидатури”